menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2017-03-15, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.

[Kraków] Zapraszamy nauczycieli na 3-godzinne bezpłatne warsztaty, podczas których zaprezentujemy ciekawe, aktywizujące formy edukacji w terenie oraz podzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami z realizacji projektu „W dziką stronę”, podczas którego z sukcesem zachęcaliśmy dzieci, nauczycieli, rodziców i animatorów do wypraw w przyrodę. Warsztaty odbędą się 24 marca 2017 r., w godz. 13:00 – 16:00 w Lasku Wolskim w Krakowie.

9 czerwca po raz drugi już będziemy obchodzić w Polsce Dzień Pustej Klasy. W ubiegłym roku świętowało z nami ponad 120 tys. dzieci z okoła 1000 placówek. Wierzymy, że to dopiero początek i że tego roku łąki, lasy i parki staną się miejscem zabawy i edukacji dla znacznie większej rzeszy dzieci. Rozumiemy jednak, że prowadzenie zajęć w terenie różni się od lekcji w klasie, dlatego organizujemy bezpłatne szkolenie podczas którego pokażemy w praktyce sprawdzone metody pracy w terenie!
W trakcie szkolenia szczególny nacisk położony zostanie na inspirację naturą w edukacji. To w niej będziemy szukać pytań i odpowiedzi, a nawet materiałów dydaktycznych. Zaprezentujemy pomysły, które nie wymagają posiadania masy dodatkowych pomocy – wszystko co jest potrzebne żeby zaplanować ciekawe zajęcia jest w lesie.

W celu zgłoszenia się na szkolenie proszę uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji kamil.czepiel@zrodla.org.pl

Gdzie: Las Wolski w Krakowie, spotykamy się na przystanku autobusowym Baba Jaga (koło przystanku jest również płatny parking samochodowy)

Kiedy: 24 marca 2017 r., godz. 13:00 – 16:00

Co należy zabrać?
- pozytywne nastawienie,
- wygodne buty do chodzenia po lesie,
- polecamy spakować również termos z ciepłą herbatą.
Wróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery