menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2014-12-02, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.


Pieczenie i lukrowanie pierniczków – czy możecie wyobrazić sobie bardziej świąteczne zajęcie? Jeśli chcielibyście osłodzić sobie grudniowe oczekiwanie na gwiazdkę, nie może was zabraknąć na warsztatach, które organizujemy dla Was wspólnie z Olą – mistrzynią w pierniczkowym fachu, która prowadzi słodką działalność pod szyldem „Będzie słodko”. Dzieła Oli, która potrafi polukrować ciasteczka w najwymyślniejsze wzory, możecie obejrzeć na stronie www.bedzieslodko.net lub na fesjbukowym profilu https://www.facebook.com/bedzieslodko.
Oczarowani? W takim razie przybywajcie – będziemy robić takie właśnie cuda! Źródła, Zielona 27 w Łodzi, piątek, 5 grudnia 2014 r.

Podczas warsztatu każdy uczestnik otrzyma i ozdobi 10 pierników – 3 stojące figurki, 1 Mikołaja na patyku i 6 ciasteczek do zawieszenia na choince. Oprócz tego nauczymy Was jak pięknie opakować pierniczkowe precjoza i wspólnie wykonamy ozdobne bileciki do prezentów. Zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do warsztatów.

Ważna informacja: udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak symbolicznym biletem wstępu będzie karma dla bezdomnych kotów i psów – prosimy Was o przyniesienie puszek, które przekażemy dwóm fundacjom: kocie trafią do „Fundacji Pomocy Zwierzętom Kłębek” [https://www.facebook.com/fundacjaklebek] a psie do fundacji „Niechciane i zapomniane” [https://www.facebook.com/niechciane] . Dzięki temu osłodzimy zimę potrzebującym zwierzętom.

Chcecie wziąć udział w naszym wydarzeniu? W takim razie prosimy o maila zgłoszeniowego na adresWróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery