menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2014-06-28, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.

We wtorek 1 lipca zapraszamy wszystkich na spacer brzegiem Wisły w Warszawie, który odbędzie się w ramach wakacyjnej gry miejskiej zaWODY warszawskie. Spotykamy się o godzinie 18:00 na parkingu przy północnym wejściu do ZOO, od strony Mostu Gdańskiego.

Wycieczkę poprowadzi Przemek Pasek z Fundacji Ja Wisła. Spacerując malowniczym brzegiem Wisły, będziemy podziwiać panoramę Warszawy od strony Pragi niczym z obrazu Canaletta oraz bujną nadwiślańską przyrodę. Usłyszymy wiele ciekawych historii dotyczących Warszawy, widzianych z perspektywy Wisły - Królowej Polskich Rzek. Spacer zakończymy na plaży na Saskiej Kępie około godz. 20:30, gdzie rozpalimy ognisko (o ile pogoda nam na to pozwoli). Będzie można tam odpocząć w dobrym towarzystwie oraz upiec coś smacznego. Warto zabrać wygodne buty, coś odstraszającego komary i przysmaki na ognisko.

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziesz na Facebooku.

Tego dnia rozpoczną się również zaWODY warszawskie. Ty też masz wpływ na to co stanie się z Wisłą. Zapraszamy do przyłączenia się do trwającej przez wakacje gry miejskiej. Wszyscy chętni przed i po spacerze otrzymają książeczki wodne z pierwszą pieczątką potwierdzającą udział w tym wydarzeniu.Wróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery