menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2014-06-24, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.

Na 1 lipca przypadają dwa święta: Dzień Psa i Dzień Architektury. Pozornie te tematy nie mają ze sobą wiele wspólnego. Czy na pewno?

Tego dnia zapraszamy na – dyskusję o obecności psów w przestrzeni miejskiej. Razem z Gabrielą Jarzębowską z fundacji Bios Amigos zastanowimy się nad najważniejszymi wyzwaniami i problemami łączącymi się z obecnością psów w przestrzeni miejskiej. Czy miejsca architektura dla psów, taka jak toalety i wybiegi, ma sens, a jeśli tak, to jak powinna wyglądać? Czy projektując i rewitalizując przestrzeń miejską powinniśmy brać pod uwagę potrzeby czworonogów? Co robić ze śmierdzącym problemem psich kup na chodnikach i trawnikach? Czy Łódź jest miastem przyjaznym dla psów i ich opiekunów?

Zapraszamy do dyskusji na te i pokrewne tematy wszystkie osoby zainteresowane problemem obecności zwierząt w przestrzeni miejskiej, nie tylko opiekunów czworonogów. Zapraszamy we wtorek, 1 lipca, g.18.00 Kawiarnia Niebostan, Łódź, ul. Piotrkowska 17. Psy mile widziane.

Spotkanie organizowane jest przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” we współpracy z fundacją Bios Amigos, w ramach projektu „Ekologia mieszczucha”, realizowanego przez ODE Źródła dzięki wsparciu finansowemu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.Wróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery