menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2013-11-23, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.

Polska Zielona Sieć zaprasza na:
Webinarium "Zmieniaj nawyki na lepsze- wysoka jakość edukacji globalnej w Polsce”

Jak realizować w szkole edukację globalną?
Jak pokazywać zależności pomiędzy krajami globalnej Północy i Południa?
Jak kształtować poczucie globalnej odpowiedzialności za codzienne wybory konsumenckie?

W odpowiedzi na te pytania swoimi doświadczeniami i pomysłami będą się dzielić nauczyciele/ki oraz przedstawiciele/ki organizacji pozarządowych i instytucji naukowych w trakcie naszego webinarium, które odbędzie się 29 listopada 2013 w godzinach: 11:00 – 16:30 Webinarium jest częścią projektu Polskiej Zielonej Sieci: „Zmieniaj nawyki na lepsze. Kupuj odpowiedzialnie ubrania i elektronikę!”

W trakcie wydarzenia zaprezentujemy działania przeprowadzone dotychczas w ramach projektu oraz w formie innych inicjatyw realizowanych we współpracy organizacji pozarządowych i szkół. Przedstawimy szereg materiałów i narzędzi edukacyjnych oraz możliwości ich zastosowania w szkołach. Podyskutujemy o wyzwaniach edukacji globalnych i pomysłach na jej realizację w przyszłości. Poprzez webinarium mogą Państwo śledzić prezentacje jak również zabrać głos w dyskusjach poprzez chat. Webinarium kierujemy głównie do nauczycieli i innych osób zaangażowanych w edukację globalną. Jednak w webinarium może wziąć udział każda osoba zainteresowana jego tematyką i mająca dostęp do internetu. Wystarczy się zarejestrować i dołączyć do nas 29 listopada. Szczegółowe informacje  wyjaśniające jak to zrobić zostaną wysłane do osób zarejestrowanych.

Więcej informacji o webinarium

TU MOŻNA SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Webinarium "Zmieniaj nawyki na lepsze - wysoka jakość edukacji globalnej w Polsce" jest częścią projektu „Zmieniaj nawyki na lepsze. Kupuj odpowiedzialnie ubrania i elektronikę!” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej oraz w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013.
kontakt: Joanna Szabuńko joannasz@zielonasiec.plWróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery