menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2011-09-17, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.

.Zapraszamy Was na szkolenie kampanii "Kupuj odpowiedzialnie", które odbędzie się w dniach 5-7 października 2011 r. w Zielonym Dole w Krakowie. Podczas szkolenia będziemy mówić o stanie naszej planety i odpowiedzialnej konsumpcji w ogóle, a także problemach związanych z poszczególnymi grupami produktów tj. żywnością, ubraniami, elektroniką, zabawkami i produktami z drewna. Będziemy się starali, aby każdy z tematów był przedstawiony ciekawie i w sposób interaktywny, a więc nastawcie się na zaangażowanie. Każdy z modułów poprowadzi nasz ekspert w danej dziedzinie, dzięki czemu będziecie mieli okazję poznać prawie cały nasz zespół. Program uatrakcyjni pokaz filmu, liczne "aktywizery" i "motywatory" oraz wyjazd do ekocentrum w Stryszowie, gdzie będziemy mogli obejrzeć liczne proekologiczne rozwiązania w praktyce. W załączniku roboczy plan szkolenia (szczegóły mogą ulec zmianie).

Szkolenie jest bezpłatne, PZS pokrywa także koszty dojazdu i zakwaterowania dla osób spoza Krakowa. Wszystkim zapewniamy posiłki wegetariańskie.

Czego oczekujemy w zamian? Każdy z uczestników będzie musiał w trakcie trwania szkolenia obmyślić działania wolontariackie, którymi wesprze kampanię "Kupuj odpowiedzialnie". Działania powinny być zrealizowane w ciągu najbliższego półrocza, samemu lub wspólnie z innymi wolontariuszami. Może to być realizacja happeningu, spotkania, pokazu filmu, akcji zbierania poparcia, serii artykułów lub coś jeszcze innego - jesteśmy otwarci na wasze pomysły! Pamiętajcie więc, że zgłaszając udział w szkoleniu zgadzacie się na podpisanie umowy wolontariackiej na realizację uzgodnionego między nami działania.

Aby zgłosić się na szkolenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Liczba miejsc jest ograniczona.Wróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery