menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2010-05-06, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.

Majowego weekendu wręcz nie wypada spędzać w domu. Tego dnia bądź razem z nami w Parku Poniatowskiego w Łodzi. Już w sobotę 8 maja (11:00 – 16:00) zapraszamy wszystkich na Majówkę Fair Trade w Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu.
Sprawiedliwy Handel to partnerstwo w handlu, opierające się na dialogu, przejrzystości oraz szacunku. Jego celem jest zapewnienie rolnikom uczciwych i stabilnych cen za ich produkty, a nam konsumentom, umożliwienie kupowania produktów, które gwarantują, że ludzie pracujący przy ich powstawaniu byli uczciwie traktowani i wynagradzani. BYŁOBY NIE FAIR, GDYBY CIĘ TAM ZABRAKŁO!
Przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo atrakcji: prezentacje i debaty o Fair Trade, quizy z nagrodami, degustację produktów Fair Trade, jarmark zabawek, biżuterii, dekoracji i ubrań etycznych i hand-made, koncert Centrum Rytmu City Bum Bum, naukę dawnych gier i zabaw podwórkowych, warsztaty rękodzielnicze, grę terenową "Droga kawy", pokazy cyrkowe (bez udziału zwierząt), ekologicznego Twistera, bańki mydlane, chustę animacyjną i dużego, żółtego banana :-)
Jeśli będzie padać czekamy na Ciebie w szkole, która mieści się w parku (ZSP nr 19, ul. Żeromskiego 115)Wróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery