menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2009-04-02, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.

W związku z modernizacją i rozbudową Oczyszczalni Ścieków "Czajka" w Warszawie, ruszyło w kwietniu Centrum Informacyjne "Czajka" , którego zadaniem jest prezentacja wszystkim zainteresowanym inwestycji rozbudowy oczyszczalni oraz podnoszenie świadomości ekologicznej warszawiaków.

Z pomocą fotografii, planów, prezentacji multimedialnych i innych środków przekazu prezentowane są znaczenie inwestycji rozbudowy oczyszczalni, postęp prac nad inwestycją oraz metody oczyszczania ścieków.

Centrum znajduje się na terenie oczyszczalni "Czajka" przy ul . Czajki 4/6 w Warszawie. Otwarte jest zarówno dla indywidualnych osób zainteresowanych inwestycją i działaniem oczyszczalni, jak i grup zorganizowanych. Czynne jest we wtorki i czwartki w godzinach 14.30 – 16.30. Szczegółowe informacje nt. dojazdu komunikacją miejską oraz specjalnie kursującym "Czajkobusem" do Centrum oraz inne potrzebne dane znajdują się stronie Centrum.

Modernizacja i rozbudowa Oczyszczalni Ścieków "Czajka" jest największą inwestycją realizowaną w ramach projektu "Zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków w Warszawie". Realizacja tej inwestycji ma pozwolić na oczyszczanie wszystkich ścieków powstających na terenie Warszawy (obecnie jedynie ścieki powstające w części prawobrzeżnej Warszawy podlegają oczyszczaniu). Za realizację projektu odpowiada warszawskie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.Wróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery