menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2009-03-12, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.

Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” serdecznie zaprasza nauczycieli przedsiębiorczości, nauczycieli wiedzy o społeczeństwie, wychowawców klas prowadzących lekcje tematyczne oraz nauczycieli innych pokrewnych przedmiotów do udziału w warsztacie dla nauczycieli poświęconym społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw. Podczas warsztatu zaproszeni wykładowcy Etyki biznesu z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprezentują przykładowe scenariusze lekcji na temat społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.

Warsztat odbędzie się w siedzibie Ośrodka, w Łodzi przy ul. Zielonej 27 w dniu 1 kwietnia (środa) 2009 r. w godz. 15.00-17.00. Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w warsztacie do dnia 30 marca 2009 r. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod nr 042 632 03 11 lub e-mailem na adres edukacja@zrodla.org . Liczba miejsc ograniczona.

Warsztat jest przygotowany w ramach projektu: „Odpowiedzialna przedsiębiorczość – jak uczyć etycznych postaw w biznesie?”, który uzyskał dofinansowanie Ligi Odpowiedzialnego Biznesu w ramach programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych. Do głównych celów projektu należą: propagowanie, w atrakcyjny sposób, wiedzy o odpowiedzialnym biznesie, poznanie idei i zasad odpowiedzialności społecznej przez młodzież oraz uwrażliwienie na społeczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. Rezultatem projektu będzie przygotowanie scenariuszy lekcji dla szkół średnich (licea ogólnokształcące, licea ekonomiczne i inne), które mogą zostać wykorzystane podczas przeprowadzania zajęć.Wróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery