menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2007-08-30, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.

ekoedukatorzy 2
Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła" ogłasza nabór chętnych do programu "EkoEdukatorzy 2 - program rozwoju lokalnych grup wolontariatu ekologicznego". Program skierowany jest do osób, które chcą zajmować się w swojej miejscowości szeroko rozumianą edukacją ekologiczną skierowaną do dzieci i młodzieży.

Projekt zakłada przekazanie doświadczeń oraz metod i technik dla grup edukacyjnych działających poza Łodzią. Od uczestników oczekujemy, że stworzą w swojej miejscowości min. 2-3 osobową grupę, która będzie prowadzić (np. w szkołach, domu kultury, w terenie itp.) działania edukacyjne według metodologii Źródeł, ale z uwzględnieniem lokalnej specyfiki, umiejętności i zainteresowań członków grupy itp. ODE Źródła zapewnia wsparcie merytoryczne i organizacyjne, jak również materiały dydaktyczne i plastyczne.

W ramach projektu odbędzie się sześciodniowe szkolenie (w dn. 12-17 listopada 2007 r. w Łowiczu) łączące trening teoretyczny z praktyką. Zapraszamy chętnych z całej Polski. Szkolenie jest całkowicie bezpłatne, w miarę możliwości będziemy też refundować koszty dojazdu.

Zgłoszenia przyjmujemy nie później niż do 22 października. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy ok. 30 osób. Więcej informacji o projekcie oraz formularz zgłoszenia - na stronie http://www.zrodla.org/ekoedukatorzy/Wróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery